Evren Bilgisayar ve Mühendislik Ticaret Anonim Sirketi

       Evren Bilgisayar ve Mühendislik Tic. A.S Tasimacilik Sektörüne Programla çözümler sunan lider bir kurulustur. 1987 yili basinda, sektöründe uzun süre basarili çalismalar yapmis uzman bir kadroyla Lojistik , Tasimacilik Sektörüne ve oto yedek parça sektörüne faaliyet gösteren 200'ün üzerinde firmaya hizmet vermektedir.

       Evren , "Müsteri gereksinimlerini Bilgi teknolosisini en son olanaklarini kullanarak karsilayan çözümler ve danismanlik hizmetlerini kalite anlayisi ile sunmak" için yaptigi çalismalarla kisa bir sürede Türkiye'deki Lojistik ve Tasimacilik Sirketleri'nin bir numarali Stratejik Is Ortagi konumuna gelmistir.

       WinNakPro ve WinStok(depo) Kurumsal Kaynak Planlamasi çözümü olusturmaktadir. Küçük ve orta büyüklükteki firmalar için hizli uyarlanan çözüm paketleri de sunulmaktadir.

       Evren Bilgisayar Lojistik ve Tasimacilik ve Teknoloji Sektörlerindeki gelismeler ve müsteri gereksinimlerindeki degisiklikler dogrultusunda sürekli olarak gelistirilmekte olup, bu yenilik ve olanaklar düzenli ve planli bir biçimde Müsterilerinin kullanimina sunulmaktadir.

       Müsteri yerinde egitim ve destek hizmetleri verilmektedir.

       Is süreçlerinin iyilestirilmesi amaci ile süreç analizi ve iyilestirme danismanligi, kurumsal denetim hizmetleri verilmekte; gereksinim analizi çalismalari yapilmakta, Tedarik Zinciri Yönetimi ve Lojistik Yönetimi konularinda danismanlik hizmetleri verilmektedir.Referanslarımız

Tanıtım Videoları