Hedeflerimiz

       Sirketimizin hedefi, müsterilerimizin Bilgi Teknoloji ihtiyaçlarina komple çözüm sunmaktir. Bu kapsamda donanim, yazilim, servis, teknik destek, egitim ve danismanlik hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Amacimiz, hizmet sundugumuz firmalarin bilgi islem faaliyetlerini planlamak ve çözüm için gerekli olan yazilim, donanim ve hizmeti saglamaktir.

Misyonumuz
       Isletmelerin çagdas yönetim ilkelerine uygun biçimde yapilanmasini, verimlilik ve karliligini arttirmasini saglayan çözümleri bilisim teknolojilerini kullanarak üretmektir.

IlkelerimizVerimlilik
       Ürün ve hizmetlerimiz, müsterilerimizin isletmelerinde verimlilik artisi saglamaya odaklanmistir. Her isletmenin kendine özgü yapisini ve çagdas yönetim tekniklerini gözeterek, isletmelerin daha üretken, daha karli olabilmesi için gerekli bilisim araç, gereç ve hizmetlerini müsterilerimize sunariz.

Müsteri Mutlulugu
       Müsterilerimizin kosulsuz mutlulugu bizim için her seyden önemlidir. Bu nedenle ürettigimiz ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasina önem veririz. Politikalarin tespitinde pazarin tercihlerini ve standartlarini gözetmek, müsterilerle yakin ve sicak iliski sürdürmek temel prensibimizdir.

Arastirma Gelistirme
       Etkin arastirma ve gelistirmenin, günümüzün hizli degisen ortaminda rekabetçi olabilmenin temel bileseni olduguna inaniriz. Müsterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amaciyla yeni ürünler yaratmak, mevcut ürünlerimizi daha yetenekli kilmak, ya da degisen teknoloji ve platformlara uyum saglamak için kaynaklarimizin en büyük bölümünü arastirma ve gelistirmeye ayiririz.

Toplumsal Sorumluluk
       Daha rahat yasamayi saglayarak insani özgürlestiren bir araç olarak gördügümüz teknolojinin, insana ve çevreye saygi içinde gelistirilmesini savunuruz. Faaliyetlerimizde topluma ve dünyaya karsi sorumluluk bilinciyle hareket eder, toplumsal sorunlara yapici yaklasimlar gösteririz.

Is Ahlaki
       Piyasa ekonomisi ilkelerine inanir ve bu ilkelere bagli hareket ederiz. Müsterilerimize, is ortaklarimiza ve rakiplerimize karsi dürüst, dogru, açik ve tutarli olmaya önem veririz. Tüm islerimizin hukuka, genel is ahlaki ve prensiplerine uygunlugunu gözetiriz.

Çalisanlarin Mutlulugu
       Kaliteli ürün ve hizmetin, nitelikli ve mutlu insanlar tarafindan üretilebilecegine inaniriz. Bu nedenle, çalisanlarimizin sürekli egitimine büyük önem veririz. Iyi bir gelir düzeyi, kaliteli is ortami, katilimci yönetim ve is güvencesi saglayarak çalisanlarimizin mutlu, üretken, topluma yararli bireyler olmasini amaçlariz.

Referanslarımız

Tanıtım Videoları