Operasyon İşlemleri

  İhracat sipariş
  İthalat sipariş
  Transit sipariş
  Banka raporları
  İhracat pozisyon
  İthalat pozisyon
  Transit pozisyon
  Pozisyon listeleri
  Yük bazında kar-zarar
  Yük bazında çıkış-varış bildirimleri
  CMR basımı
  Evrak arşivleme
  Toplu CMR basımı
  Fatura basımı
  Toplu çıkış-varış bildirimleri
  Taşıma anlaşması
  Teslimat planı
  Evrak teslim formu
  Araç çıkış raporu
  Çekici kar-zarar
  Araç yük takibi
  Beklenen değerler
  İç nakliye
  Masraf girişleri
  Araç konumunu müşteriye mail gönderme
  Müşteri yük durumu
  Yük başına komisyon takibi
  Hasılat listesi

Müşteri İlişkileri

Kar-Zarar Rapor İşlemleri

Şoför Hesapları-Vize İşlemleri

Araç Bakım Modülü

U-ETDS Entegrasyonu

Fatura İşlemleri

feature

Winkara Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Yazılımı

Forwarder ve C2 Belgesi olan lojistik firmalarının karayolu taşımacılığı faaliyetlerinde rahatlıkla kullanabileceği Winkara ile Operasyon sürecinizde müşterilerinizi, rezervasyonlarınızı, yükünüzü ve araçlarınızı doğru bir şekilde yönetebilirsiniz.

Dış sistem entegrasyonları sayesinde işinizi sadece Winkara’da takip edin

Araç Takip Sistemleri ile Entegrasyon : Kullanmakta olduğunuz araç takip sisteminizi Winkara yazılımı içerisinden takip edebilirsiniz. Araçlarınızın son konumunu görüntüleyebilir ve müşterilerinize mail olarak gönderebilirsiniz

E-Dönüşüm Uygulamaları ile Entegrasyon : e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye, e-Mutabakat uygulamaları ile uyumlu çalışan Winkara yazılımı fatura,irsaliye ve mutabakatlarınızı program içerisindeki operasyon ve muhasebe bilgileriniz ile hızlı bir şekilde oluşturmanızı ve göndermenizi sağlar.

E-dönüşüm uygulamaları zorunluluk kapsamı ile ilgili bilgi için tıklayın.


UETD-S Entegrasyonu : Winkara yazılımının UETD-S sistemi ile entegrasyonu sayesinde ikinci bir işlem yapmadan yönetmelik gereği yükünüze ait taşınılan eşya, tehlikeli yük, kargo ve yolcu hareketlerinin program üzerinden otomatik olarak UETD-S sistemine iletilmesini sağlar.

NCTS Entegrasyonu : NCTS (Yeni Bilgisayarlı Transit Sistemi) Entegrasyonu ile taşımanıza ait bilgilerinizi ikinci bir sisteme giriş yapmadan Winkara yazılımı üzerinden Ticaret Bakanlığı sistemine bağlanarak transit beyannamelerinizi hızlı bir şekilde gönderilmesini sağlar.

Muhasebe kayıtlarınız için tekrar bilgi girişi yapmayın

Winkara yazılımımız Winmuhasebe programımız ile entegreli çalışır. Müşterinizin cari hesabını oluştururken tekrar bir müşteri kartı kaydına ya da operasyondan düzenlenen faturalar için ekstra bir cari işlem kaydına gerek kalmaz. Muhasebe yönetiminiz operasyon süreci ile uyumlu ve pratik bir şekilde yönetilir.

Winmuhasebe yazılımımızı incelemek için tıklayınız.